Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» cum descarc ???
Dum Iul 07, 2013 6:45 pm Scris de ronaldihno872

» Cum sa socealizezi
Dum Noi 25, 2012 10:22 am Scris de silviucristi

» varog spunetimi pe unde sau unde sa descarc mt2mondial
Joi Noi 08, 2012 11:56 pm Scris de vladonis

» mondial metin2
Dum Aug 26, 2012 6:22 pm Scris de extrem

» de unde descarc ? unde gasesc ?
Sam Iun 23, 2012 11:22 am Scris de adrian233

» de unde-l pot download-a
Vin Iun 01, 2012 2:35 pm Scris de krystyx

» Silent2 Metin2 PVP MOD || 8 GB RAM
Lun Mai 14, 2012 3:43 pm Scris de silent2

» cum il descarc
Dum Mai 13, 2012 10:30 am Scris de fireydragon

» Probleme si intrebari
Dum Mai 06, 2012 12:31 pm Scris de valeriu

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Parteneri
forum gratuit

Parteneri
forum gratuit

mondial metin2

Pagina 3 din 3 Inapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

BA SUNTETI NESIMNTITI

Mesaj  valerica la data de Mar Iul 19, 2011 4:29 pm

dc nu merge mt2 mondial
nu mai intra in servar
ce are
facetil repede pliz ca e tare rau
VA ROG

valerica
Vizitator

Sus In jos

ba da ziceti cum plm sa descar mt 2 mondial

Mesaj  eudoareu la data de Mier Iul 20, 2011 9:33 am

ziceti!pls:0

eudoareu
Vizitator

Sus In jos

BA DC NU MERGE SERVARUL NEW WORLD

Mesaj  vali la data de Mier Iul 20, 2011 3:32 pm

ba ce are servarul new world facetil va rog ca e tare si am cont de lvl 74 pliz facetil mai rpd
FaCeTiL
da mai repede ca nu merge de 3 zile facetil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes

vali
Vizitator

Sus In jos

ba frrrfs

Mesaj  eudoareu la data de Mier Iul 20, 2011 4:58 pm

mane? dc imi scrie pe mt cand intru sa scriu contu si sa aleg chu dc scrie(no signal) ca nam semnal ca la altzi scrie cand intra sa scrie contu si sa aleaga chu scrie normal dc mie n u scrie normal (raspundemi te rog !(
repede pls)

eudoareu
Vizitator

Sus In jos

BA VALI

Mesaj  EUDOAREU la data de Mier Iul 20, 2011 5:02 pm

NU MERGE NUCI MONDIAL MT 2 FUN SV ALA
DC CA SCRIE N O SIGNAL

EUDOAREU
Vizitator

Sus In jos

FQ GM NENOROCIT TE FUT IN GUR AC NU FACI NIMIKS C BNUN P[E MONDIAL MT2

Mesaj  ANDREU la data de Joi Iul 21, 2011 5:23 pm

FUT PE MATA DE IDIOT GM ORDINAR SI RAPANOS

ANDREU
Vizitator

Sus In jos

CE DRACU ARE MONDIAL METIN2

Mesaj  ALEX la data de Sam Iul 23, 2011 8:50 am

CE DRACU ARE!!! Question Question Question affraid Question affraid MA NU MAI MERGE NICIUN SERVER DIN MONIDAL MT2 INCEPAND DE ASTAZI NUMI MAI MERGE NICIUN SERVER Question Question Question !!! Sad Sad Sad Sad Sad VOUA VA MERGE????????????????

ALEX
Vizitator

Sus In jos

TOT EU DE MAI SUS

Mesaj  ALEX la data de Sam Iul 23, 2011 9:04 am

Ma a fost tare jocu pot sa spun cel mai tare metin din lume dar A FOST.MIA facut fite numi mai merge din cand in cand MIA dat ban gm pe vreo 4conturi .ALEA de pe new WORD NUMI MAI MERGEA CAND SCRIAM CONTU NU SE INCARCA SAU SE INCHIDEA AUTOMAT METINU PE ALTE CH. CAND MIAM MAI FACUT UN CONT PE ULTRA FAN SI AM FACUT LV 90 IARA MIA DAT BAN SI CAND AM MAI FACUT UN WAR DE 90 TOT PE ULTRA FAN [ASTA SEARA LAM FACUT] IAR ASTAZI NUMI MAI MERGE NICIUN SERVER .AU PREA MULTE FITE SI GM SI AIA DE PE FORUM SI GM. AM ZIS DE MAI MULTE ORI CA MA LAS DAR DE DATA ASTA CHIAR CAL DAU DRACULUI DE METIN.PA Sad Sad Sad

ALEX
Vizitator

Sus In jos

GM

Mesaj  WArRR la data de Sam Iul 23, 2011 7:32 pm

gm de ce nu mere sa donaldez mt2 ca numi apar canalele?
Question Question Question Question santa

WArRR
Vizitator

Sus In jos

CAND O SA MAI MEARGA MONDIALUL ULTRA FUN(ASTASIA)

Mesaj  Xmen20 la data de Dum Iul 24, 2011 9:14 am

CAND III DA DRUMUL LA SVR ULTRA FUN ASTASIA CA NU MAI MERGE CE ARE ????????SPUNETIMI SI MIE SI APOROP SA MA SUGA MATA DE GM PROST CA SI MIE MIA BANAT CONTU DE 146

Xmen20
Vizitator

Sus In jos

CAND PLM SE DESCHIDE ASTASIA(ULTRA FUN)

Mesaj  boss2000 la data de Lun Iul 25, 2011 10:00 am

PLM CE DRAQ DUREAZQA ATAT SA FACI REPARATI HAI IN PLM GM MAI RPD

boss2000
Vizitator

Sus In jos

CAND SE DESCHIDE ASTASIA(ULTRA FUN)

Mesaj  darkhaos la data de Mar Iul 26, 2011 11:32 am

CAND PLM SE DESCHIDE ULTRA FUN SI STITI CUMVA DACA GM A DAT BAN LA JUCATORI DE PE ASTASIA Twisted Evil Twisted Evil DACA MIA BANAT CONTUL Sad SA VEZI OMOR CE II DAU Smile)

darkhaos
Vizitator

Sus In jos

gogilor nu merge site va rog contatatima pe id meu de mess lifeforparkour dak e vre-un admin:((

Mesaj  anonim la data de Mar Iul 26, 2011 2:27 pm

What a Face Suspect Exclamation Laughing Crying or Very sad

anonim
Vizitator

Sus In jos

cum donwloadez metinul?

Mesaj  a la data de Mier Iul 27, 2011 10:19 am

baieti. cum donwloadez metinul asta ? am auzit ca este popular

a
Vizitator

Sus In jos

ba care e situ de registter

Mesaj  adadsa la data de Joi Iul 28, 2011 1:43 pm

datimi siteul de register
cat cat cat

adadsa
Vizitator

Sus In jos

RAPHAel te fut in gurraa!!!!

Mesaj  ALEx la data de Vin Iul 29, 2011 11:56 am

FUTUTI MORTI MATII DE GM NENOROCIT NU NUMAI CA MIAI DAT BAN PE UN SURA DE 100 WAR de 84 si SAMAN DE 92 NICI NU MAI POT INTRA PE FORUM LA SAIT SAMI FAC ALT CONT NU MAI VREA TE FUT IN GURA SI UITATE SI TU MUIE CATE COMENTARI AI LA ADRESA TA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! UNA BUCATA MUIE ITI DAU TOTI IN GURA SI TE INJURA LASANE SA NE JUCAM METINU ASTA

ALEx
Vizitator

Sus In jos

RApael MUIE SATI DAU DE GAME MASER PROST SI NENOROCIT!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj  SMECHERU la data de Vin Iul 29, 2011 12:09 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil TE FUT IN GURA MUIE SATI DAU CU PAIU MA PENTRU INCEPATORI MIAI FUTUTTT NETU CU CACATU TAU DE METIN CU BAN DESTROYDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!! MATA SA TE IA DE GM PROST MA MIR CA ACU MAI MERGE NETU DAR ACUS IARA FACE FITE MATA TEA FACUT PENTRU ALOCATIE S E VED EEE DIN PRIMA MA!!! Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad TU NAI NICO TREABA Sleep Sleep AIII CII DACA LEO FAC LA ASTIA MA BOULE NU SCAPI ASA DE USOR SI DESCHIDE SI TU NETU SI DA PE GOOGLE TRANSLATE SI UITATE LA MESAJELE ASTEA MAA NU MAI Sleep Sleep Sleep INCA ODATA MUIE SATI DAU

SMECHERU
Vizitator

Sus In jos

gm prost

Mesaj  cacamas la data de Sam Iul 30, 2011 11:04 am

gm prost cacamas pe capu pu li tale de prost ce esti cacamas pe capu mati si al tau prostu dracu cacamas pe cune mia dat ban
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked Shocked Shocked

cacamas
Vizitator

Sus In jos

UN MESAJ DIN 2011

Mesaj  MATA la data de Mar Aug 02, 2011 9:21 am

E super mondial, cu un gm pe nume rapahel e super naspa mondialmetin2...RApAHEL SAU RAPAEL SAU CUM DRACU ITI ZICE FACI DE RAS MONDIALU BOULE CA NU LASI PE NIMENI SA JOACE DAI BAN LA TOTI SI LASA DRACULUI REPARATIILE CARE LE FACI ODATA LA 2 secunde ... TE FUT IN GURAAA PE TINE SI TOT NEAMU TAU SITI DAU MUIE CU PAIU PENTRU CA ESTI INCEPATOR

MATA
Vizitator

Sus In jos

vreau sa iau si eo metin 2 mondial dar nu stiu

Mesaj  deniseof la data de Mier Aug 03, 2011 7:33 am

deniseof
Vizitator

Sus In jos

sa mearga mondialmt2

Mesaj  GM la data de Joi Aug 04, 2011 5:01 pm

GM te rugam sa deschzi mondialul si sa ne mearga conturile noastre Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

GM
Vizitator

Sus In jos

dc faceti asa cv?

Mesaj  extrem la data de Dum Aug 26, 2012 6:22 pm

ancuta09 a scris:Gm asta mi-a dat ban degeaba si nu am facut nimika te rog gm deblochezal ca am multe iteme pe el si chiar imi place sa ma joc metinul asta dar ... Crying or Very sad

extrem

Puncte : 6257
Data de inscriere : 26/08/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: mondial metin2

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 10:12 pm

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 3 Inapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: