Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» cum descarc ???
Dum Iul 07, 2013 6:45 pm Scris de ronaldihno872

» Cum sa socealizezi
Dum Noi 25, 2012 10:22 am Scris de silviucristi

» varog spunetimi pe unde sau unde sa descarc mt2mondial
Joi Noi 08, 2012 11:56 pm Scris de vladonis

» mondial metin2
Dum Aug 26, 2012 6:22 pm Scris de extrem

» de unde descarc ? unde gasesc ?
Sam Iun 23, 2012 11:22 am Scris de adrian233

» de unde-l pot download-a
Vin Iun 01, 2012 2:35 pm Scris de krystyx

» Silent2 Metin2 PVP MOD || 8 GB RAM
Lun Mai 14, 2012 3:43 pm Scris de silent2

» cum il descarc
Dum Mai 13, 2012 10:30 am Scris de fireydragon

» Probleme si intrebari
Dum Mai 06, 2012 12:31 pm Scris de valeriu

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Parteneri
forum gratuit

Parteneri
forum gratuit

mondial metin2

Pagina 2 din 3 Inapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

dece nu merge mt2 mondail?

Mesaj  madalin la data de Sam Iul 02, 2011 12:35 pm

ma ce are metinu asta mondail de nu merge ...daca sunt servarele off dati-le drumu odata!
hai !!!

madalin
Vizitator

Sus In jos

mah ascultati aici

Mesaj  adutza la data de Dum Iul 03, 2011 8:29 am

de ce credeti voi ca gm ne baneaza conturile numai la noi,romani?din cauza tiganilor din franta care fac scandal pe acolo!si acum gm ce crede?ca si noi suntem la fel ca tzigani.nu va mai rugati atata de gm ca nu o sa rezolvati nimic asa.el mai intai o sa trebuiasca sa-si schimbe parerea apoi sa ne deblocheze toate conturile Exclamation

adutza
Vizitator

Sus In jos

este ok sv...

Mesaj  dcosmin6 la data de Mar Iul 05, 2011 9:11 pm

nu degeaba a dat GM ban .. va vede ca vorbiti alta limba e si normal .. incervati sa nu mai vorbiti in romana.. mai bine intrati pe Google Translate;)

dcosmin6
Vizitator

Sus In jos

Draku

Mesaj  Raul la data de Mier Iul 06, 2011 10:51 am

Fututi GM-ul matii de cacatul naiba care esti.Fututi mortii matii de kkt ca mi-ai banat toate conturile de lvl amre, si de ce???? ca am vb in romana?ce? ar trebui sa fiu dezamagit ca sunt roman si nu stiu franzeza bagamias p**a in tine.

Raul
Vizitator

Sus In jos

Lol

Mesaj  Maddoxx la data de Joi Iul 07, 2011 1:58 pm

Defapt nu a banat pe uni anume ci pe toti cu ip roman,si gm nui roman asa ca degeaba il injurati aici,si el nu dadea ban daca voi ati fi respectat regulile si nu ati fi vorbit pe chat in roaman,el va reamintea de fiecare data sa vorbiti in engleza sau franceza,asteptati sa repare serverul si puteti juca din nou dar respectati regulile ca sa nu se repete

Maddoxx
Vizitator

Sus In jos

sal

Mesaj  GM Andre la data de Joi Iul 07, 2011 2:22 pm

Acest mesaj i se adreseaza desteptului de mai sus care a zis ca ia fost banat contu de 127.
Ba eu st GM pe mondial sunt banati jucatori care au vorbit in romana ( pe fun si ultra fun). Sau care sau bagat la alti in lure daca jucatori au cerut sa fii banat, akum 2 luni toti jucatori de pe fun si ultra fun au fost banati fara exceptie.
Asa ca nu injura GM de geaba desteptule. Si sa stii ca un cont de 127 til faci foarte repede daca sti cum sa til faci.

Si sa tii ca nu neaparat sa te fi banat un GM putea fi un TMG sau un administrator .

GM Andre
Vizitator

Sus In jos

BAN

Mesaj  sinister la data de Vin Iul 08, 2011 2:44 pm

te rog spune-mi si mie pt ce am luat ban azi pe contul "sinister" si daca mi'l poti scoate te rog...

sinister
Vizitator

Sus In jos

Sugeti pwla <<GM>> de cacat[BAN 4 CONTURI]

Mesaj  ThOne la data de Mar Iul 12, 2011 1:55 am

GM sa iti iau mortii in pula de orfan imi dai ban pe 4 conturi fara motiv lol! lol! lol! lol! luatias fata-n pula de cacat bounce sa iti dea la muie toti cei care ti-au tacut reclama si cer care iti vor mai face Laughing Laughing pisatia-s fata de labar NU VA MAI JUCATI MAH PE SV ASTA DE CACAT "Metin2Mondial"-->cei mai distrusi GM-ii sa le ea la muie toti cei care sunt in situatia mea

ThOne
Vizitator

Sus In jos

frrrfs

Mesaj  eu. la data de Joi Iul 14, 2011 10:40 am

defapt lv max e 250... lol! Dar e super tare jocul I love you I love you I love you I love you

eu.
Vizitator

Sus In jos

aaaaaa

Mesaj  dritg5o0 la data de Joi Iul 14, 2011 10:43 am

mah GM da ban dak vb romana pe chat knd e el online trb sa vb doar engleza sau franceza What a Face

dritg5o0
Vizitator

Sus In jos

Bah "GM Andre"

Mesaj  lol la data de Joi Iul 14, 2011 10:46 am

GM-ul de pe mondial este francez fraiereeee asa k nu te mai da drept GM :p:p:p:p

lol
Vizitator

Sus In jos

aloooooo

Mesaj  alooo la data de Joi Iul 14, 2011 3:02 pm

sa mor mia inchis contu ce dracu alceva sa intamplat nu stiu Evil or Very Mad Evil or Very Mad si in pwla mea ultima data cand lam deschis aveam si ieteme luate din inventar bagameas pwla in gm lu masa nenorocitu dracului nu ii de ajuns ca are 250 si iteme super mai ia si de la ceilati faaaaaaaaaackkkk mother gm R
aphael:!: pirat

alooo
Vizitator

Sus In jos

alooo

Mesaj  aloo la data de Joi Iul 14, 2011 3:04 pm

tot euu de mai sus alooo va sustineti fratilor????????????

aloo
Vizitator

Sus In jos

alooooo

Mesaj  aloo la data de Joi Iul 14, 2011 3:10 pm

auzi gm stiu can pwla mea ca esti francez loater dracu de marlan nu egosit marlan daca te prind in pwla mea pe alt sa moara mama ce te injur si te iau si la bataie ma numi mai pasa ca esti francez dai pe google translate sau vezi tu deblocheaza in morti matii conturile Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil si nu mai fura iteme de la ceilalti oaca si tu cinstit crezi can pwla mea ca esti gm nu pot sati fut o bataie muie Question Question

aloo
Vizitator

Sus In jos

andre gm aloooo muie stai oleaca

Mesaj  alooo la data de Joi Iul 14, 2011 3:35 pm

ma am vazut un mesaj cica???????1!!!!!!!! andre e gm ia da in pizda matikii adresa de mes ca sa vorbesc oleaca cu tine sa vad cat de tare te injur weeeeee si daca nu esti tu gm vrei sa te duci si mai tare in pizda matii nu scapi tu asa de usor ai sa vezi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

alooo
Vizitator

Sus In jos

GAME MASTER te rog frumos macar ascultami mesaju

Mesaj  ALEX2000 la data de Vin Iul 15, 2011 9:35 am

Te rog frumos GAME MASTERULE de pe mondial metin2 deblocheazami contu de pe ultra fan cu numele "BOSMASTER" te rog frumos. Nu stiu de ce am luat ban pe mai multe conturi dar te rog frumos macar pe ala deblochezal am multe iteme bune pe el nu vreau sa le pierd. TE ROG FRUMOS si promit ca aceea greseala care crezi tu ca am facuto nu o voi ma repeta numai te rog frumos deblocheazami contu. IMI PLACE sa ma joc metinu asta si miam mai facut alte conturi si tot nu merge bine. TE rog frumos scoatem banu. TE ROG FRUMOS!!!!!!!

ALEX2000
Vizitator

Sus In jos

sa il fut in gura pe gmul puli de kkt

Mesaj  gabi la data de Sam Iul 16, 2011 5:10 pm

mai intai vreau sa fut pe tot neamu gmului sa imi bag pula in gura lui de scarbos ca mia dat ban aveam lv 174 sa va fut in gura de vaci ce santeti Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

gabi
Vizitator

Sus In jos

cum descarc jocul?

Mesaj  B oOsU$$ la data de Lun Iul 18, 2011 9:26 am

scratch scratch scratch scratch Question Question Question

[b][i][u][strike]

B oOsU$$
Vizitator

Sus In jos

sa inchis mondial mt2?

Mesaj  claudiu8 la data de Lun Iul 18, 2011 10:33 am

dc nu merge mt2 mondial dc scrie no singal dc nu merge cont am miam facut ieri

claudiu8
Vizitator

Sus In jos

imi ziceti dc scri la mt no signal?

Mesaj  claudiu8 la data de Lun Iul 18, 2011 10:35 am

dc scrie cand intri sa incepe jocu dc scri no signal ? dc nu scrie normal mereu miam dorit sa m a joc pe metinu asta

claudiu8
Vizitator

Sus In jos

eueu20000

Mesaj  eueu2000 la data de Lun Iul 18, 2011 12:31 pm

ma poate sami zica cineva daca pe vip sau new world poate sati dea ban ca vorbesti in romana???
Question ca numi mai merge contu de pe new world nu stiu ce dracu are

eueu2000
Vizitator

Sus In jos

cum descarc metinu

Mesaj  armando11 la data de Lun Iul 18, 2011 10:25 pm

zicetimi si mie cum descarc jocul plspls Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

armando11

Puncte : 7877
Data de inscriere : 18/07/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

salzl

Mesaj  rafael la data de Mar Iul 19, 2011 12:37 am

oameni buni dc nu ma lasa casa ma loghez pe sv????
intru pe cont si cand sa dau caracter numi apare nik

rafael
Vizitator

Sus In jos

cum sal descarc jocul nr meu de tel si sunatima repde

Mesaj  eu la data de Mar Iul 19, 2011 2:35 pm

074237688 zicetimi cum sa-l descarc pls:D

eu
Vizitator

Sus In jos

ba ziceti dc scrie no signal cand intru pe mt

Mesaj  claudiu7 la data de Mar Iul 19, 2011 4:28 pm